Pirzdaustra

................................. Przedświt Jaćwieży ... Forum propagacji wszystkiego co Jaćwieskie, Pruskie, Bałtyjskie ..................................... *** kontakt: pirzdaustra@wp.pl ***

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2012-12-13 09:16:04

 Kezid

Kunigas Klawiatury

Punktów :   

Re: BRĄZ - skąd wziąć ??

Prosta sprawa B12 - 47zł+VAT= 57,81zł za kilogram+przesyłka. Przykładowo poczta polska 2-5 kg. -15zł

Offline

 

#17 2013-01-09 09:41:46

 Kezid

Kunigas Klawiatury

Punktów :   

Re: BRĄZ - skąd wziąć ??

Przyznaje się że przeoczyłem że jest taki temat więc "przenoszę" swój wpis.


Tak jak wcześniej wspominałem jest do kupienia brąz z kolejnego źrudła. Niestety nie mam wszystkich danych które by się przydały ale już co nieco się wyjaśniło:

"Brąz jest w wałkach po kilka kilogramów i jeden wałek fi 200 dł. 45-50 . co do składu to nie mam pojęcia. To są końcówki wałków. wałki są pokryte są patyną, jedne są żółto brązowe, ten duży ma kolor ciemno brązowy. Patyna ma grubość ok. 0,1 mm "

Cena ok. 30 zł/kg. do kupienia jest ok. 100kg.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Cena jest rewelacyjna. Tak tanio jeszcze nie znalazłem. Co do wysyłki napewno będzie to cena poczty polskiej więc nic strasznego.  Jedyny minus to to że nie znamy dokładnego składu tego brązu.  Myślę że rzecz warta przemyslenia. Sprawdzałem w ofertach innych firm i zawartość cyny w takich produktach wynosi od 6 do 12 %.  Zazwyczaj jest to 10 %. Co do fosforu to niestety jest on dodawany do połowy produktów.

Ostatnio edytowany przez Kezid (2013-01-09 09:42:45)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
laseroterapia bydgoszcz